Kinobox.cz
Vyhledávání Filmové Novinky Premiéry Seznam filmů Filmové profese Žebříček Informace o Českem lvu Statistická data Kontaktní údaje
  
Rozšířené vyhledávání
Odkazy
Kontaktní adresa
FAQ
Reklama
Disclaimer
E-mail
Informace o reklamě na ČFN
Výhody a možnosti
Obchodní podmínky
Ceník reklamy

Reklama na CFN.cz


Co je České filmové nebe?
České filmové nebe (ČFN) je první databází všech českých a slovenských filmů na Internetu. Našim cílem je sestavit plně interaktivní databázi všech českých filmů, které kdy byly promítány v našich kinech. Postupně také zpracováváme televizní tvorbu. Kromě filmů zde návštěvník najde i filmografie a biografie všech známých herců, hereček, režisérů, prostě všech, kteří mají nějaký zásadní podíl na rozvoji české kinematografie.

Typický návštěvník Českého filmového nebe
Typickým návštěvníkem webových stránek ČFN je mladý filmový fanda s velkým zájmem o českou a slovenskou kinematografii. Někdy potřebuje znát nějakou konkrétní informaci, častěji však navštěvuje své oblíbené filmy a zjišťuje zajímavé údaje o filmech, prohlíží si recenze a biografie svých oblíbených herců a hereček.

Návštěvnost stránek
Návštěvnost stránek se v součastné době pohybuje kolem 8000 zobrazených stránek za den, přičemž počet unikátních uživatelů uživatelů se pohybuje kolem 2000 za den.

Proč inzerovat na stránkách ČFN?
Inzercí na stránkách ČFN získáte možnost oslovit mladé filmové nadšence, nabídnout jim svůj produkt nebo je pozvat na produkci nového filmu či na jinou společenskou akci. Reklamní prostor ČFN tedy budou využívat především filmové a produkční společnosti, ale i ostatní firmy jsou vítany.

Možnosti inzerce
Více informací o podmínkách inzerce na stránkách ČFN najdete v obchodních podmínkách, ceník reklamy najdete v našem ceníku.


V případě zájmu kontaktujte pracovní tým.
Kinobox.cz
Přihlášení
Přihlašovací jméno:
Heslo:
Registrace
Nový uživatel
Doporučujeme
Karamazovi
Bobule
Hlídač č. 47
Aktuálně v kinech
Kdopak by se vlka bál?
Sestra
Sněženky a machři po 25 letech
Ocas ještěrky
Peklo s princeznou
Jarmareční bouda
Uvidíte v kinech
Normal
Labyrint
El Paso
Líbáš jako Bůh
Saxana - Veletrh strašidel
Reklama


 
Filmové novinky Premiéry Seznam filmů Filmové profese Žebříček Informace o Českém lvu Statistické ůdaje Kontakt
© 1995 - 2008, České filmové nebe. Všechna práva vyhrazena.